شرکت پارس انرژی

درباره ما

    شرکت مهندسی پارس انرژی با هدف تحقيق و توسعه در زمینه الكترونيك، كنترل و ابزار دقيق و در راستاي رفع نيازهاي مختلف صنایع و سيستمهاي مديريت هوشمند در حوزه صنعت و عمران تاسيس گرديده و با استفاده از تخصص و تجربه مهندسين مجرب، موفقیــت های شاياني در ارائه خدمات به سازمانها، ارگانها، شركتها و کارخانجات صنعتي بدست آورده است.

    لذا شرکت پارس انرژی با توجه به تجارب بسیاری که در راستای بومی سازی و تولید 100 درصد داخلی  تجهیزات صنعتی وارداتی در داخل کشور بدست آورده است، آماده طراحی، ساخت و تولید تجهیزات صنعتی خاص و با تکنولوژی بالا می باشد.

    علاوه بر اجرای پروژه های متعدد برای شرکتهای نفت ، گاز، پتروشیمی، خودروسازی، انرژی اتمی، صداوسیما و مترو، بیش از 80 نوع محصول و تجهیزات صنعتی توسط مهندسین این شرکت طراحی و ساخته شده است که در تمام نقاط کشور در حال بهره برداری می باشد.

    مهندسین این مجموعه افتخار دارند كه طرحهایی در زمینه ساخت تجهیزات صنعتی به عنوان نوآوری و اختراع به ثبت رسانده اند که توسط بنیاد ملی نخبگان ریاست جمهوری نیز به عنوان طرحهای برتر و منتخب در جشنواره بین المللی نخبگان کشوری در سالهای 88 و 91 انتخاب شده است.

    شرکت مهندسی پارس انرژی علاوه بر انجام خدمات مشاوره، طراحی و اجرای پروژه های متعدد برای شركتهای خصوصی، سازمانها و ارگانهاي مختلف، ساخت و تولید ماژولهای مانیتورینگ و کنترلی ابزار دقیق صنعتی را نیز در کارنامه خود دارد.